Zaklada Sveučilišta u Rijeci i Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci dana 24. prosinca 2021. donijeli su Odluku o dodjeli sredstava temeljem Natječaja za financiranje znanstveno-istraživačkih djelatnosti studenata Sveučilišta u Rijeci od 22. ožujka 2021. godine.

Na natječaj je ukupno pristiglo dvije prijave, a u trećem ciklusu dodijelit će se ukupno 1.912,00 kuna. Odluka o dodjeli sredstava dostupna je na sljedećoj POVEZNICI, a o daljnjem postupku dodjele sredstava korisnici će biti pravovremeno obaviješteni.

Prijave na Fond SIZIF zatvorene su za kalendarsku godinu 2021. a vijest o raspisu novog natječaja bit će objavljena na mrežnim i društvenim stranicama nositelja Fonda.

Čestitamo dobitnicima i želimo puno uspjeha u daljnjem stručnom usavršavanju!

Povezana vijest:  Produžen rok prijave na natječaj za dodjelu ”Nagrade Zaklade Sveučilišta'' za kalendarsku godinu 2019.