Zaklada Sveučilišta u Rijeci produžila je rok prijave na natječaj za dodjelu ”Nagrade Zaklade Sveučilišta” za kalendarsku godinu 2021. do 8. srpnja 2022. (zaključana prijava i datum poštanskog žiga). Prijave i prateća dokumentacija dostavljaju se putem Zakladinog e-sustava prijava (www.zaklada.uniri.hr/epp) i zemaljskom poštom  u jednom otisnutom primjerku na adresu Zaklada Sveučilišta u Rijeci, Trg braće Mažuranića 10, 51 000 Rijeka,  s naznakom ”Nagrada Zaklade Sveučilišta” za kalendarsku godinu 2021.

Cjeloviti tekst natječaja i popratnu dokumentaciju možete pogledati OVDJE.

Povezana vijest:  Rezultati Natječaja za sufinanciranje znanstveno - istraživačkih djelatnosti studenata poslijediplomskih sveučilišnih (doktorskih) studija Sveučilišta u Rijeci “Prometej” za 2022. godinu