Upravni odbor Zaklade Sveučilišta u Rijeci na svojoj 89. sjednici održanoj 5. studenog 2020. godine, donio je Odluku o dodjeli sredstava temeljem izvanrednog javnog poziva Fonda Riječko iskustvo za riječku izvrsnost – smjer ZAJEDNO.

Navedeni natječaj bio je otvoren od 30. travnja, a pristiglo je ukupno dvije prijave od kojih su obje zadovoljile administrativne uvjete te su izabrane za sufinanciranje.

Rezultate Javnog poziva možete pogledati OVDJE.

O daljnjem postupku dodjele sredstava svi korisnici bit će pravovremeno obaviješteni.

Zaklada Sveučilišta u Rijeci čestita svim dobitnicima!

Povezana vijest:  Rezultati Natječaja za sufinanciranje znanstveno – istraživačkih djelatnosti studenata poslijediplomskih sveučilišnih (doktorskih) studija Sveučilišta u Rijeci “Prometej” (3.ciklus) za 2022. godinu