Zaklada Sveučilišta u Rijeci i Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci dana 21. srpnja 2020. donijeli su Odluku o dodjeli sredstava temeljem Natječaja za financiranje znanstveno-istraživačkih djelatnosti studenata Sveučilišta u Rijeci od 15. travnja 2020. godine.

Na natječaj je ukupno pristigla jedna prijava, a u prvom ciklusu dodijelit će se ukupno 2.000,00 kuna. Odluka o dodjeli sredstava dostupna je na sljedećoj POVEZNICI, a o daljnjem postupku dodjele sredstava korisnici će biti pravovremeno obaviješteni.

Fond je kontinuirano otvoren za nove prijave, a više informacija o natječaju možete pogledati OVDJE.

Čestitamo dobitniku i želimo puno uspjeha u realizaciji projekata!

Povezana vijest:  Rezultati Natječaja za sufinanciranje znanstveno - istraživačkih djelatnosti studenata poslijediplomskih sveučilišnih (doktorskih) studija Sveučilišta u Rijeci “Prometej” za 2022. godinu