Tematski natječaji

Tematski natječaji u pravilu se raspisuju za projekte ili usluge u svrhu realizacije konkretnih potreba akademske ili lokalne zajednice, aktivnosti kojima je cilj ostvarenje strateških smjernica Zaklade Sveučilišta u Rijeci, odnosno poticanje specifičnih studentskih aktivnosti (razmjene, edukacije i slično).

Recentni primjeri su Natječaj za izradu idejnog rješenja vizualnog identiteta Zaklade Sveučilišta u Rijeci, Natječaj za izradu vizualnog identiteta Centra za posjetitelje i oporavilišta za bjeloglave supove Beli ili Natječaj za izradu idejnog rješenja nagrade za promociju europske bioetike Fritz Jahr.

Ako imate potrebu kreiranja, raspisivanja ili provedbe natječaja, budite slobodni obratiti nam se na zaklada@uniri.hr. Popis do sada provedenih tematskih natječaja dostupan je na poveznici.